NTV’den ayrılan Simge Fıstıkoğlu kimdir ve kaç yaşında? Simge Fıstıkoğlu hangi kanalla anlaştı?

'Simge Fıstıkoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?', 'Simge Fıstıkoğlu hangi kanalda?' sorularının karşılıkları internette araştırılıyor. Bir periyot Habertürk TV'de spor müdüriyeti yapan başarılı spiker, uzun yıllar spor medyasında yan aldıktan sonra, NTV'ye aktarım olmasının akabinde gündem haberleri sunmaya başladı, birçok tartışma programında moderatörlük yaptı. Bir vadedir ekranlarda görünmeyen Simge Fıstıkoğlu, kanalla yolları ayırdıklarını duyururken, yeni bir girişimde taraf alacağının işaretini verdi. Tecrübeli televizyoncunun tekrar ekranlarda mı olacağı yoksa bir internet girişiminde mi konum alacağı şimdi bilinmiyor. İşte detaylar…

SİMGE FISTIKOĞLU KİMDİR?

12 Aralık 1982 tarihinde İstanbul'un Yeşilköy semtinde yerküreye gelen Simge Fıstıkoğlu, Edip Mazhar ile Güler çiftinin iki kızından biridir.

Fıstıkoğlu, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Televizyon kariyerine 2006 yılında Habertürk TV'de spor spikeri olarak başladı. 2009 yılında spor yöneticisi olarak devam etti. 2011 yılında A Haber'e geçti. 2012 yılında Habertürk'e geri döndü. '1 Gün ve Gün Başlıyor' ve 'Burası Hafta Sonu' programlarını sunan Fıstıkoğlu, Show TV ile anlaştı ve 'Yeni 1 Gün' programında haber sunuculuğu yaptı.

Eylül 2014 yılında programına son verilmesinin akabinde çeşitli girişimlerde mekan alan Fıstıkoğlu, 2015'te TRT Spor kanalında futbol sohbet programı 'Topuklu Krampon'u Nazenin Tokuşoğlu ile birlikte sundu.

Birebir yıl NTV'ye aktarım olan Fıstıkoğlu, hafta içi her akşam 'Spor Akşamı' isimli programını ve 'Günün İçinden' isimli haber programını sundu.

Simge Fıstıkoğlu, 2018 yılında Buyruk Tavukçuoğlu evlidir ve 1 evlat sahibidir. Sinem Fıstıkoğlu isminde kardeşi vardır.

SİMGE FISTIKOĞLU KAÇ YAŞINDA?

1982 doğumlu olan Simge Fıstıkoğlu, 2020 yılı itibariyle 38 yaşındadır.

SİMGE FISTIKOĞLU INSTAGRAM

Başarılı spiker, içtimaî paylaşım sitesi Instagram'da @simgefistikoglutavukcuoglu kullanı ismiyle yan almaktadır.

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top