Kuaförüm Sensin jürisi Seçkin Süngüç kimdir? Kuaförüm Sensin jürileri neden değişti?

Yeni yüzleriyle yayın hayatına başlayan Kuaförüm Sensin müsabakasında eski ulusal kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in daima telefonla uğraşması dikkat çekti. Öte yandan yaptığı tenkitlerle bu işte profesyonel olduğunu hissettiren Seçkin Süngüç’ün biyografisine bakıldığında, yerli ve yabancı birçok ünlü isimle çalıştığı görülüyor.

SEÇKİN SÜNGÜÇ KİMDİR?

14 Ağustos 1984’te İstanbul'da doğan makyaj artisti Seçkin Süngüç, yıllardır kesimde nokta alıyor. Türk isimlerin yanında Jessica Stam, Bar Rafaeli üzere dünyaca ünlü yabancı modellerle çalışan Seçkin Süngüç, İstanbul/Taksim MAC Pro mağazasında make-up yerküresine adım attı. Burada ki 5 senelik tecrübesinde make-up artist, event team makeup olarak çalışan Seçkin Süngüç, Fashionable, editoryal çekimler, İstanbul Fashion Week, imaj çekimleri, defile, mecmua, reklam, klip ve katalog çekimleri esnasında birçok yabancı ve yerli ünlü isimle tanıştı.

Bir röportajında çocukluğundan beri müzikle ilgili olduğunu kaydeden Seçkin Süngüç, 2017’de “Yokuş” ismindeki tekli ile müzik hayatına da adım attı. Klibin direktör koltuğunda da Nihat Odabaşı konum alırken, sanatçı Simge de klipte oynadı.

KUAFÖRÜM SENSİN’İN JÜRİ ÜYELERİ DEĞİŞTİ

Yeni jüri üyeleri ile birlikte başlayan Kuaförüm Sensin müsabakasında makyaj bilirkişisi Sebile Ölmez, ünlü kuaför Adnan Serter ve modacı Muammer Ketenci'den oluşan jürisi yanına ünlülerden oluşan bir takım geldi.

Kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, Bülent Ersoy ve Seçkin Süngüç’ün jüriliğini yaptığı Kuaförüm Sensin’e Işıl Reçber'in kameraya yakalandığı bir an ile Bülent Ersoy'un tahtı damga vurdu. 

BÜLENT ERSOY TAHTLA ÇIKTI

Kuaförüm Sensin’de Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç için olağan koltuklar kullanılırken Bülent Ersoy'a kişisel bir makam hazırlandı.

Diva Bülent Ersoy, programda makyaj, moda ve saç muahezeleri yaparken, kuaför ve makyözlerin rakiplerine getirdiği tenkitlere sert bir halde müdahale eden Ersoy, stüdyoda bazen buz üzere bir hava estirdi. 

IŞIL REÇBER TELEFONUYLA İLGİLENDİ

Eski ulusal kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, jüri koltuğunda moda eleştirmeni olarak mekan aldı. Yayın esnasında tefsirler yapılırken Işıl Reçber, cep telefonu ile mesajlaşırken objektife takıldı. 

Işıl Reçber de Kuaförüm Sensin’de saç, makyaj ve kıyafetler konusunda tenkitler yaptı. Ersoy'dan çekinen Reçber, bir çok bahiste o ne derse onaylama yoluna gitti. 

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top