Dillerden düşmeyen Cennetten Çiçek şarkısını kim söylüyor? İşte Cennetten Çiçek şarkı sözleri

'Cennetten Çiçek nedir?', 'Cennetten Çiçek Topluyorum müziğini kim söylüyor?' sorularının karşılıkları internette araştırılıyor. Online müzik platformlarında son günlerin tanınan müziği içtimaî medyada da ağır ilgi görüyor. Birçok kafe ve mekanda sıkça duyulan müzik, yeni bir akıma da neden oldu. Kullanıcılar, sevdikleri bireylerin manzaralarına bu şarkıyı ekleyerek Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp üzere mecralarda paylaşıyor. 'Cennetten Çiçek müzik sözleri' haberimizde…

CENNETTEN ÇİÇEK MÜZIĞI NASIL TANINAN OLDU?

Son günlerde sıkça paylaşılan müzik aslında Ekim 2019'da dijital müzik platformlarında çeşitli müzikçiler tarafından yorumlanarak müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Bilhassa Youtube'da çok sayıda remiks çalışması da bulunan müzik, Üstün Lig'in 3 ay aradan sonra tekrar başlamasının akabinde, futbolseverlerin gruplarına ve futbolcularına sevgilerini göstermek için kullanıldı.

Fenerbahçeli futbolcu Luiz Gustavo'nun Kayserispor filelerini havalandırdığı gol, sonraki gün taraftarlar tarafından 'Cennetten Çiçek Gustavo' halinde paylaşıldı. Gustova'nun saha içi performanslarından oluşan medyalara bu şarkıyı montajlayan sarı-lacivertliler, çevre paylaşım sitelerinde sıkça paylaştı. Vesair taraftarlar da emsal örnekler yapmaya başlayınca, müzik bir anda 'trend' oldu.

Mustafa Kemal Atatürk, Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Recep Tayyip Erdoğan üzere siyasilere de uyarlanan 'Cennetten Çiçek akımı', çevre medya kullanıcıları tarafından ağır ilgi gördü.

Müzik laflarını sahifenin devamında bulabilirsiniz.

CENNETTEN ÇİÇEK MÜZIĞINI KİM SÖYLÜYOR?

Laf ve müziği Koray Albayrak ile Enes Yıldırım'a ilişkin olan Cennetten Çiçek müziği, birçok kişi tarafından seslendirildi ve klibi çekildi. Müziğin çeşitli remiks versiyonları da ağır ilgi görmüş durumda.

Müziğin toplumsal medyada 'trend' haline gelen ve en çok paylaşılan versiyonu ise, genç müzikçi Zehra Gülüç'ün seslendirdiği ve Alper Eğri'nin remikslediği Cennetten Çiçek müziği olarak dikkat çekiyor.

Cennetten Çiçek müziğini, Zehra Gülüç'ün haricinde seslendirenler arasında göze çarpan sair isimse Bilal Sonses. Şarkıyı, zatî Youtube hesabında akustik tefsiriyle paylaşan başarılı müzikçi, 20 milyona yakın defa tıklandı.

BİLAL SONSES KİMDİR?

2018'de çıkardığı albümle müzikseverlerle buluşan müzikçi Şahin İnan da, Cennetten Çiçek müziğini yorumlayanlar arasında mekan alıyor. Arabesk-fantezi tipinde müzikler söyleyen İnan, 'trend' olan şarkıyı kendi stilinde yorumlayarak Youtube'da kullanıcıların beğenisine sundu.

CENNETTEN ÇİÇEK MÜZIK KELAMLARI

Bir başıma koyup gitme yar
Önümüzde baharlar var
Aldanma makbul ayazlar
Sensiz bana yerküre dar
Kapanmıyor açtığın yaralar
Hesabını sorar yaradan

Acılara yürüyor korkmuyorum
Arada bir kalbini yokluyorum
Cennetten çiçek mi topluyorum
Herkesi sen üzere kokluyorum
Ancak sen öbür bir kollarda
Sana sarhoşum yollarda
Kaybolmuş bir gençliğim var da
Alacaklıyım yıllardan

Yolum hem yokuş hem karanlık
Derdime dert ekleme dön artık
Gittiğinden beri peşimde yalnızlık
Kim dost kim düşman tanıdık
Daima yalancı laflara inandık
Güvendik olur olmadık

Acılara yürüyor korkmuyorum
Arada bir kalbini yokluyorum
Cennetten çiçek mi topluyorum
Herkesi sen üzere kokluyorum
Ancak sen diğer bir kollarda
Sana sarhoşum yollarda
Kaybolmuş bir gençliğim var da
Alacaklıyım yıllardan

Laf ve Müzik: Koray Albayrak, Enes Yıldırım

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top