Trabzonspor’da Hüseyin Çimşir’den futbolcularına uyarı

Harika Lig'de deplasmanda Göztepe'yi, Ziraat Türkiye Kupası'nda ise Fenerbahçe'yi 3-1'lık skorlarla geçen Trabzonspor her iki kulvarda da yoluna emin adımlarla devam ederken, bordo-mavililerin teknik patronu Hüseyin Çimşir, işi sıkı tutuyor. Oyuncularının durumundan ve çalışma temposundan epey şad olan genç teknik adam moral ve motivasyon manasında iyi seviyede olan grubunu istikrarlı bir formda beklenilen gayelere bilinçli ve heyecanlı bir halde ulaştırmak için tüm desteğini veriyor.

Forma giyen oyuncusundan, forma bekleyen oyuncusuna kadar kadro ruhunu ve kadro çalışması manasında değerli bir ara alarak zincirleme bir güç oluşturan genç teknik adam oyuncularına değerli ikazlarda da bulunuyor. Muhteşem Lig ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğunu her fırsatta kazanmak istediklerini lisana getirerek, gayeye yanlışsız istikrarlı bir çizgide gitmeyi planlayan Çimşir, bunu başarmak için oyuncularına önlerinde çok önemli test verecekleri maçlar olduğunu vurguluyor.

Üstün Lig'de 7, Ziraat Türkiye Kupası'nda ise final oynayacakları bir maç olduğunu oyuncularına hatırlatan Trabzonspor Teknik Yöneticisi Hüseyin Çimşir, kadro olarak iyi yolda olduklarını ama şimdi başardıkları bir şeyin olmadığını tabir ederek her maçı tek tek düşünüp sıkı çalışmayla birlikte ilerlemeleri gerektiğini belirtiyor.

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top