Ferah Zeydan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ferah Zeydan’ın cinsiyeti ne? İşte son hali

'Ferah Zeydan kimdir, nereli ve kaç yaşında?', 'Ferah Zeydan'ın cinsiyeti ne?' sorularının karşılıkları internette araştırılıyor. X Factor programıyla ismini duyuran müzikçi Ferah Zeydan'ın son halini görenler tanıyamadı! Mide ameliyatı olan ve sıkı bir diyet uygulayan müzikçi, verdiği 70 kiloyla takdir topladı. 'Ferah Zeydan biyografisi'ni merak eden vatandaşlar, müzikçinin çevre medya hesabındaki paylaşımlarına tefsirler yazarak sevgilerini lisana getiriyor. Detaylar haberimizde…

FERAH ZEYDAN KİMDİR?

Katıldığı ses yarış programıyla ismini duyuran Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 yılında Mersin'de yerküreye geldi. Mersin Nevit Kodallı Hoş Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu.

Küçük yaşlardan beri müzikle iç içe ve Mersin'de amatör konserler veren Ferah Zeydan, sokak müzisyenliği yaparak kendi çapında tanınan bir isim oldu.

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı programıyla hayatı değişti. Müsabaka sayesinde Suriye'de yaşayan ve uzun vakittir göremediği babasıyla yan yana geldi. Sinan Akçıl ile bir arada yaptığı 'Biri bana Gelsin' ve 'Şarttır' düetleriyle geniş bir kitleye ulaştı.

FERAH ZEYDAN KAÇ YAŞINDA?

1994 doğumlu olan Ferah Zeydan, 2020 yılı itibariyle 26 yaşındadır.

FERAH ZEYDAN INSTAGRAM

Güçlü sesiyle beğeni toplayan müzikçi, toplumsal paylaşım sitesi Instagram'da @ferahzeydan kullanıcı aıdyla nokta almaktadır.

FERAH ZEYDAN'IN CİNSİYETİ NEDİR?

Haddinden fazla kiloları nedeniyle içtimaî medyada cinsiyetiyle ilgili tartışmalar yaşanan Ferah Zeydan'ın cinsiyeti bayandır.

FERAH ZEYDAN'IN SON HALİ

Geçen sene mide küçültme ameliyatı olan müzikçi, 152 kilodan 82 kiloya kadar düşmeyi başardı.

v

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top