Ercüment Çözer dizisi ‘Saygı’ ne zaman başlayacak? Saygı oyuncu kadrosunda kimler var?

'Ercüment Çözer serisi Hürmet ne hengam başlayacak?', 'Saygı oyuncu takımında kimler var?', 'Saygı'nın konusu nedir?' sorularının karşılıkları toplumsal medyada tartışılıyor. 6 yıl aradan sonra 4. dönemiyle diziseverlerle buluşan Behzat Ç. serisinin yan eseri olan 'Saygı' serisiyle ilgili detaylar merakla bekleniyor. Senaryosunu, Behzat Ç. serisine kaleme alan Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı 'spin-off' serinin oyuncu takımı için yeni haberler gelmeye başladı. İşte detaylar…

ERCÜMENT ÇÖZER HÜRMET SERISI OYUNCULARI KİMLER?

Online dizi-film platformu Blu TV, yeni hususî imalatı Hürmet serisinin çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Inter Medya'nın yapımcılığında gerçekleştirilen, Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner'in başrollerinde taraf aldığı serinin oyuncu takımına usta isim Erkan Can da dahil oldu.

Seride Erkan Can, Ercüment Çözer'in arkadaşı Yavuz rolünde mahal alacak.

DEĞER SERISI NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Behzat Ç.'nin fenomen karakteri Ercüment Çözer'in hikayesinin anlatılacağı 'Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi'nin 2020 yılı sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor. Medya kulislerinde konuşulan haberlere nazaran, girişim 8 kısım olarak planlandı.

HÜRMET SERISI HANGİ KANALDA VE NEREDE YAYINLANACAK?

Oyuncu takımı yavaş yavaş şekillenen Hürmet serisi, fiyatlı hizmet veren dijital dizi-film platformu Blu TV'de diziseverlerle buluşacak.

BLU TV ÜYELİK FİYATI NE KADAR?

Bir periyodun ünlü medya patronu Aydın Doğan'ın torunu olan Aydın Doğan Yalçındağ'ın sahibi olduğu Blu TV'de aylık üyelik ecri 20 TL, yıllık üyelik fiyatı ise 155 TL olarak belirlenmiş durumda. Rastgele bir taahhütün bulunmadığı online platformda, 1 haftalık yahut 1 aylık fiyatsız deneme mühleti ise bulunmuyor.

BLU TV ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYIN

BEHZAT Ç. 6 YIL ARADAN SONRA TEKRAR ÇEKİLMİŞTİ

Müellif Emrah Serbes'in Her Temas İz Bırakır (2006) ve Son Hafriyat (2010) isimli polisiye romanlarından televizyona uyarlanan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi serisinin birinci kısmı 19 Eylül 2010'da Star TV'de yayınlanmış, 3 dönemin akabinde 17 Mayıs 2013'te yayınlanan 96. kısım ile sona ermişti.

Sürpriz finalleriyle iz bırakan Behzat Ç., ekrana veda ederken televizyon eleştirmenleri tarafından “Bir devrin sonu” olarak değerlendirilmişti.

Seri, aradan geçen 6 yılın akabinde 25 Temmuz 2019'da 4. dönem kısımlarıyla kaldığı noktadan devam etmişti. Bu defa dijital dizi-film platformu Blu TV'de yayınlanan Behzat Ç., yeniden Ercan Mehmet Erdem'in senaristliği ve Serdar Akar'ın direktörlüğünde 9 kısım olarak yayınlanmıştı.

BEHZAT Ç.'NİN 5. SERISI ÇEKİLECEK Mİ?

19 Eylül 2019 günü 4. döneminin final kısmı yayınlanan serinin, 5. serisinin çekimlerinin 2020 yılı birinci aylarında yapılacağı duyurulmuştu. Ancak, argümanlara nazaran Erdal Beşikçioğlu ile İnanç Konukçu'nun arasında yaşanan tartışma ve küslük nedeniyle çekimler iptal oldu. Blu TV de yeni seri duyurusu ve tanıtımlarını yayından kaldırdı. 5. serinin çekilip çekilmeyeceğine dair rastgele bir haber bulunmuyor.

Inter Medya'nın yapımcılığını üstlendiği 4. dönemin takımında Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Itimat Kıraç, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Canan Ergüder Ece ve Ahu Türkpençe yan almıştı.

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top