Devlet Bahçeli: MHP zamanında yapılacak seçimlere hazırlanacak

MHP Umumi Lideri Devlet Bahçeli, “MHP algı operasyonlarına aldırış etmeden vaktinde yapılacak seçimlere hazırlanacak” dedi. 

Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi Covid-19 salgınıyla savaş sürecinde ahlaklı, hassas, sorumlu, tutarlı, unsurlu, evvel memleketim ve milletim, sonra partim ve ben anlayışına müzahir siyaset anlayışını hem fikren hem de söylem seviyesinde titizlikle korumuş, aynısıyla tatbik etmiştir. Her hengam tabir ettiğimiz üzere, tarafımız Türkiye’dir, Türk milletidir.” tasavvurunu lisana getirdi.

“ZAMANINDA YAPILACAK SEÇİMLERE HAZIRLANACAĞIZ”

Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi algı operasyonlarına, batakhaneye dönen içtimaî medya oyunlarına, ısmarlama ve ipotekli kamuoyu araştırma şirketlerine aldırış etmeden Cumhur İttifakı’nın itibar ve iradesiyle hengamında yapılacak seçimlere hazırlanacak, şeytana da külahını karşıt giydirecektir. Bugün had ötesinde Pençe-Kartal, Pençe-Kaplan operasyonlarıyla teröristlerin saklandığı, sığındığı, barındığı, ürediği meydanları karadan ve havadan vuran bir Türkiye muktedirliği kelam bahsidir. Girilmez denilen Haftanin’e kahraman Mehmetlerimiz kurşun üzere girmişlerdir. Artık terör örgütlerinin, bölücü dayatmaların sonu gelmiştir. İhanet ve rezalet zaviyeye sıkışmıştır” sözünü kullandı. 

Karar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top