Öğretmen 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Öğretmen dizisi neden yok?

'Öğretmen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Öğretmen dizisi bu hafta var mı yok mu?', 'Öğretmen 5. bölüm ne zaman saat kaçta?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Güney Kore dizisinden ülkemize uyarlanan dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. 18 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm fragmanına göre; Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmamıştır. Ateş'in bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruduğu merak edilmiştir. Fox TV'de bu akşam saat 20.30'da Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde olduğu 'İkinci Şans' adlı Türk filmi yayınlanacak. 'Öğretmen izle' detaylarını haberimizde bulabilirsiniz…

ÖĞRETMEN YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Corona virüs salgın hastalığı öncesinde çarşamba günleri Fox TV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Öğretmen dizisinin 5. bölümünün ne zaman diziseverlerle buluşacağı belli değil.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Öğretmen dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ÖĞRETMEN 5. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Başarılı oyunculuk performanslarıyla beğeni toplayan Öğretmen dizisinin 5. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı. Öğretmen yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ÖĞRETMEN 5. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Öğretmen dizisinin 5. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Öğretmen yeni fragman paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ÖĞRETMEN SON BÖLÜM İZLE

Fox TV'nin konusuyla ilgi odağı olan dizisi Öğretmen'in tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Öğretmen dizisinin 5. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Öğretmen yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Öğretmen 4. bölümde; Küçükkapı Lisesi'nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim'in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?

Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif ile ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz ile konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem'in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır?

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir 'insanlık dersi' vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye 'iyi insan' olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

ÖĞRETMEN OYUNCULARI KİMLER?

Med Yapım ile MF Yapım'ın hayata geçirdiği, senaryosunu Merve Girgin'in yazdığı, yönetmelik koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Efekan Can, Ramazan Demir, Göksu Melek Ulucan, Bensu Uğur, Can Bartu Arslan, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Cansu Tuman, Özgür Civelek, Beran Soysal, Burak Can Aras, Ruhi Sarı, Metehan Parıltı, Doğa Özüm, Hakan Dinçkol, Hasan Şahintürk, İsmail Karagöz, Seyit Nizam Yılmaz, Cansın Şenel, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan, Şerif Erol gibi isimler yer alıyor.

ÖĞRETMEN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Öğretmen dizisi İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Fatih ilçesindeki Tarık Us Ortaokulu'nda çekiliyor. Dizide okulun adı değiştirilerek Küçükkapı Lisesi olarak kullanılmıştır. Tarık Us Ortaokulu, Fatih ilçesi Balat Mah. Çimen Sok. No: 10 adresinde bılunmaktadır.

ÖĞRETMEN DİZİSİ UYARLAMA

Kısa sürede beğeni toplayan Öğretmen dizisi, Güney Kore'de geçtiğimiz yıl yayınlanan Mr. Hiiragi's Homeroom adlı diziden ülkemize uyarlandı.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top