Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor sezon finali mi yaptı?

'Mucize Doktor bu akşam var mı yok mu?', 'Mucize Doktor 29. bölüm ne zaman saat kaçta?', 'Mucize Doktor neden yok?' sorularının yanıtları internette araştırılıyor. Ekranların ilgiyle taki pedilen yapımlarından biri olan dizinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. 26 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenmiştir. Fakat bu onları karşı karşıya getirmiş, sinirler gerilmiştir. Fox TV'de bu akşam yeni bölümün yerine saat 20.30'da eski bölümün tekrarı yayınlanacak. 'Mucize Doktor izle' detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz…

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM TARİHİ BELLİ OLDU!

Mucize Doktor'da Başhekim Adil karakterini oynayan oyuncu Reha Özcan, sosyal paylaşım sitesi Instagram'da rol arkadaşı Özge Özder'in yayınına konuk oldu. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder yeni sezon çekimleriyle ilgili olarak “Yaz tatilinden sonra ikinci sezon olarak başlayacağız büyük ihtimalle” ifadelerini kullandı.

Reha Özcan ise “Yayınlanan son bölüm sezon finaliydi bence de, çünkü bu saatten sonra ekibin toparlanması çok zor. Ayrıca bu saatten sonra hastanede çekim yapmamız zor, stüdyoya gireceğiz. İyi taraftan bakalım, elimizde bir sürü senaryo olacak. Temmuz-ağustos aylarında bomba gibi gireriz diye düşünüyorum” dedi.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Corona virüs salgın hastalığı öncesinde perşembe günleri Fox TV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinin 29. bölümünün yaz aylarından sonra başlayacak yeni dizi sezonunda yayınlanması bekleniyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Mucize Doktor dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

MUCİZE DOKTOR 29. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

'Savant sendromu' konusuyla dikkat çeken Mucize Doktor dizisinin 29. bölümünün ne zaman yayınlanacağını belirsizliğini koruyor. En iyi ihtimalle eylül ayında ekrana gelmesi öngörülüyor. Mucize Doktor yeni bölüm tarihi belli olduğu zaman sitemizden öğrenebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 29. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekranlara gelmeyecek Mucize Doktor'un 29. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Mucize Doktor yeni fragman paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 1. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLE

Fox TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Mucize Doktor dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Mucize Doktor dizisinin 29. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Mucize Doktor yeni bölüm özet bilgileri paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM NELER OLDU?

Mucize Doktor 28. bölümde; Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali, babasıyla ilgili hüsranını Ferman ile birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 2. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR KONUSU NE?

Mucize Doktor dizisinde otizm ve savant sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşıyor. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır; savant sendromu. Savant sendromu, genel zeka düzeyi ortalama durumda olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır. Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa doktor Adil ile tanışır ve Adil hoca Ali Vefa'yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Vefa kendisini evlatlık olan doktor Adil’in başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.

MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Mucize Doktor'un oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez (Ali Vefa), Onur Tuna (Ferman), Murat Aygen (Tanju Korman), Sinem Ünsal (Nazlı Gülengül), Özge Özder (Kıvılcım), Hazal Türesan (Beliz), Bihter Dinçel (Selvi), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu (Açelya), Korhan Herduran (Güneş), Reha Özcan (Adil), Sinem Ünsal, Murat Aygen, Adin Külçe, Serenay Aktaş, Merve Bulut gibi isimler yer alıyor.

MUCİZE DOKTOR NEREDE ÇEKİLİYOR? BERHAYAT HASTANESİ NEREDE?

Mucize Doktor dizisinde yer alan 'Berhayat Hastanesi' hayali, kurgusal bir isimdir, gerçekte bu isimde bir hastane bulunmamaktadır. Dizinin çekimleri ise özel bir hastanenin İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Pendik ilçesinde yer alan yerleşkesinde yapılmaktadır.

MUCİZE DOKTOR KAMERA ARKASI

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top