Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir yayın tarihi belli oldu mu?

'Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm ne zaman saat kaçta?', 'Doğduğun Ev Kaderindir neden yok?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. 18 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. TV8'de bu akşam saat 20.00'de Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yeni bölüm yayınlanacak. 'Doğduğun Ev Kaderindir izle' detaylarını habzerimizde bulabilirsiniz…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Normal takvimde her çarşamba günü TV8'de saat 20.00'de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Çekimleri durdurulan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli olmadı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm tarihi belli olduğu zaman sitemizden öğrenebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Doğduğun Ev Kaderindir'in 12. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni fragman yayınlanması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM 1. FRAGMAN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM İZLE

TV8'in en çok izlenen yapımlarından biri olan Doğduğun Ev Kaderindir'in tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm özet bilgileri yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Doğduğun Ev Kaderindir 11. bölümde; Mehdi'nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep'in aklında bazı soru işaretleri vardır.

Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. Emine, Faruk ile ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar.

Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır. Kaderi onu Mehdi'den ayıracak mıdır?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM 2. FRAGMAN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep'in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi'nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

Zeynep'in doğum gününde, erkek arkadaşı Faruk'tan aldığı evlenme teklifi; aslında onu adım adım Mehdi'ye yaklaştırmaktadır. Artık öz annesinin fedakarlıklarının karşılığını ödeme vakti gelmiştir. Zeynep bir kez daha hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu anlayacak, kaderi onu yeniden doğduğu eve sürükleyecektir. Mehdi ve Zeynep yaralarını beraber iyileştirmeye çalışırlarken, birbirlerinin evi olma yolunda da mücadele edeceklerdir.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı OG Medya'nın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız romanından televizyona uyarlanan, senaryosunu Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Onur Güvenatam'ın oturduğu Doğduğun Ev Kaderindir oyuncu kadrosunda; Demet Özdemir (Zeynep Göksu), İbrahim Çelikkol (Mehdi Karaca), Engin Hepileri (Faruk Yılmazoğlu), Zuhal Gencer (Sakine Göksu), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Senan Kara (Nermin), Nail Kırmızıgül (Ekrem), Zeynep Kumral (Müjgan), Elif Sönmez (Cemile), Mehmet Korhan Fırat (Celal), Helin Kandemir (Kibrit), Emir Talha, Fatih Koyunoğlu (Nuh), Naz Göktan (Emine), Kayra Zabcı, Nurşim Demir, Cengiz Aydoğan, Alp Akar, Hülya Duyar, İncinur Sevimli, Sultan Köroğlu Kılıç, Hilal Uysun, Ali Oğuz Şenol, Ayça Erturan, Kaan Taşaner gibi isimler yer alıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimleri, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda gecekonduların ve eski evlerin  yer aldığı Eyüp, Kağıthane, Fatih ilçelerindeki mahallelerde gerçekleştiriliyor. İstanbulluların yakından tanıyacakları Eyüp'teki Pierre Lotti tepesindeki mekanlar da çekimlerde görülüyor. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top