Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yayınlanacak mı?

'Bir Zamanlar Çukurova sezon finali mi yaptı, bitti mi?', 'Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm ne zaman saat kaçta?', 'Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı mı?' sorularının yanıtlarına haberimizde yer verdik. ATV'nin ilgiyle taki pedilen dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. 9 Nisan 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkması, herkesi şoke etmiştir. ATV'de bu akşam Bir Zamanlar Çukurova'nın yerine saat 20.20'de Nihat Hatipoğlu ile İftar programı yayınlanacak. 'Bir Zamanlar Çukurova izle' detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Normal zamanda ATV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül corona virüs salgın hastalığı nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 64. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

ATV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi belli olması durumunda sitemizden öğrenebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 64. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Bir Zamanlar Çukurova'nın 64. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Bir Zamanlar Çukurova yeni fragman paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan Bir Zamanlar Çukurova'nın tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölümde; Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir'i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha'nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

Yeni bölümün en kritik anı ise Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır. Yılmaz'ın hayatı yine bir mektupla mı değişecektir? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu sonunda öğrenebilecek mi?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KONUSU NEDİR?

1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir…

Anasız babasız büyüyen Yılmaz (Uğur Güneş) ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın (Hilal Altınbilek) aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar (Vahide Perçin) ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in (Murat Ünalmış) da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin kahyası Gaffur (Bülent Polat) olacaktır.

Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan dizide, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Tims&B'nin üstlendiği, senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Melis Veziroğlu Yılmaz'ın yazdığı, müziklerini Aytekin Ataş'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosunda; Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya), Hilal Altınbilek (Züleyha), Kerem Alışık (Fekeli), Nazan Kesal (Sevda Çağlayan), Esra Dermancıoğlu (Behice Hekimoğlu), Alayça Öztürk (Savcı Jülide), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli), Serpil Tamur (Haminne), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Rüzgar Aksoy (Ercüment) Kadim Yaşar (Cengaver), Mehmet Polat (Hatip Ağa), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Şirin Öten (Naciye) gibi isimler yer alıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimleri Adana ve Mersin'de gerçekleştiriliyor. Adana Çukurova'yı temel alan dizi için özel bir plato kurulmuş. İnşaatı 8 ay süren bu dizi platosunu, 450 kişilik profesyonel ekip çalışarak tamamlamış. Dizi seti, 1970'lerin ruhunu yansıtıyor.

Aladağ Çiftliği ise Çukurova ilçesinde yer almıyor. Çiftlik, Adana'nın Karaahmetli köyüne kurulmuş. Adana Karataş yolu üzerinde Tuzla tabelasından sağ döndükten 18 km ileride yer alıyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top