Benim Adım Melek 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek yayından kaldırıldı mı?

'Benim Adım Melek bu akşam var mı yok mu?', 'Benim Adım Melek sezon finali mi yaptı, bitti mi?', 'Benim Adım Melek 29. bölüm ne zaman saat kaçta?' sorularının yanıtlarını sayfamızda aktardık. Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. TRT 1'de bu akşam saat 20.30'da '3'te 3 Tarih' adlı program ekranlara gelecek. 8 Nisan 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; yolları Halfeti'ye düşen Cumali ve Seyitali yine karşı karşıya gelmişlerdir. Halil'in aşk itirafını okuyan Melek, gözyaşlarına hakim olamamıştır. 'Benim Adım Melek izle' detaylarını haberimizde bulabilirsiniz…

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Koronavirüs salgın hastalığı öncesinde her çarşamba günü TRT 1 ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin 29. bölümünün ne zaman ekrana geleceği belli değil.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül corona virüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Benim Adım Melek dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

BENİM ADIM MELEK 29. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Koronavirüs salgın hastalığı nedeniyle çekimleri durdurulan Benim Adım Melek dizisinin 29. bölümünün yayın tarihi netlik kazanmadı. Benim Adım Melek yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

BENİM ADIM MELEK 29. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Benim Adım Melek'in 29. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Benim Adım Melek yeni fragman paylaşıldığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

BENİM ADIM MELEK 28. BÖLÜM 1. FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜM İZLE

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Benim Adım Melek'in tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Benim Adım Melek dizisinin 29. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Benim Adım Melek yeni bölüm özet bilgileri paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Benim Adım Melek 28. bölümde; 20 yıldır susulanlar artık konuşulacak. Melek ve Halil'in geçmişle yüzleşmeleri herkesin düzenini değiştirecek.

Ünzile'yi sarsan olay ne olacak ve bu olayın ardından Ünzile nasıl bir karar alacak? Melek ve çocuklar Mithat ve Seyran'ın nişanlanmasını sevinçle karşılayacaklar.

Yolları Halfeti'ye düşen Cumali ve Seyitali yine karşı karşıya gelecekler. Halil'in aşk itirafını okuyan Melek, gözyaşlarına hakim olamayacak.

BENİM ADIM MELEK 28. BÖLÜM 2. FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Benim Adım Melek dizisinde Gaziantep'de doğmuş büyümüş aşık olup kendi nişanından kaçıp sevdiği adam ile Almanya'ya kaçan fakat kanser olup 3 çocuğu ile yeniden baba ocağına dönen Melek'in acı dolu hikayesi anlatılmaktadır

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek'in hayattaki en kıymetlileri; çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı Üs Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon'un yazdığı, müziklerini Aydilge Sarp ve Yıldıray Gürgen'in yaptığı, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturduğu Benim Adım Melek'in oyuncu kadrosunda; Nehir Erdoğan (Melek), Kutsi (Halil Şirhan), Kaan Çakır (Alpay), Şerif Sezer (Nefise Siret), Mehmet Çevik (Seyit Ali), Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Poyraz Ar, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Saim Güveloğlu, Zeynep Özder Birde, Murat Danacı, Rami Narin, Yağmur Özbasmacı Mermer, Dilara Yeşilyaprak, Gamze Doğanoğlu, Yağmur Uzunoğlu, Birsel Dürülü, Şebnem Zorlu, Gökhan Mete, Burçin Birben, Murat Baykan, Kadim Yaşar gibi isimler yer alıyor.

BENİM ADIM MELEK NEREDE ÇEKİLİYOR?

Benim Adım Melek dizisinin çekimleri Gaziantep'te gerçekleştiriliyor. Yörenin kültürünün ve yöreye özgü mekanların ekranlara getirildiği Benim Adım Melek dizisi, senaryonun durumuna göre farklı illerde de çekilebiliyor. Şanlıurfa, Mardin ve İstanbul'da da çekilen sahneler mevcut.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top